Naujienos

25
Lap
UAB „JONIŠKIO GRŪDAI“ TVARIAUSIŲ IR DARNIAUSIŲ ĮMONIŲ LIETUVOJE SĄRAŠE

Norime pasidžiaugti, jog patekome į tvariausių ir darniausių įmonių Lietuvoje sąrašą!

Buvome įvertinti dviem ženkliukais – visuomenės ir ekonomikos!

Portalas „Delfi“ ir žurnalas „Reitingai“ atliko tyrimą „Tvari ir darni Lietuva“, kuriame išskyrė įmones, siekiančias tapti tvariomis, darniomis ir socialiai atsakingomis ir kurioms tai sekasi.
Siekiant išsiaiškinti tvariausias Lietuvos įmones buvo apklausta daugiau nei 380 asmenybių – tai yra savivaldos atstovai, verslo atstovai, Pramonės ir amatų rūmų atstovai, aplinkosaugininkai arba ekologai bei žiniasklaidos atstovai.
Skelbiant tyrimą, apklaustųjų balsai buvo konvertuoti į ženkliukus, sąraše atsidūrė tos įmonės, kurios atitinka daugumą šių kriterijų: aukšta įmonės kultūra, darbuotojų gerovė, lygios galimybės bei žmogaus teisių laikymasis, darnus santykis su visuomene bei vietine bendruomene, svarus indėlis į aplinkosaugą, žaliasis kursas, sumokami mokesčiai, investicijos, sukurtos darbo vietos ir skaidrumas.

Plačiau su tyrimu galite susipažinti „Delfi“ portale.

LITAGRA

Litagros grupė - tai uždaroji akcinė bendrovė "LITAGRA" ir jai priklausančios įmonės UAB "Joniškio grūdai", žemės ūkio bendrovės ir keletas kitų įmonių. Grupė kasmet didina veiklos efektyvumą ir plečia paslaugų asortimentą. Grupės įmonės produkciją eksportuoja į ES ir NVS šalis.

© Copyright 2022 UAB Litagra. Visos teisės saugomos