Apie Litagrą
L

ITAGRA istoriją skaičiuoja nuo 1991 m. Litagros grupė užsiima pirmine žemės ūkio produkcijos gamyba, auginimu ir perdirbimu, paukštyninkyste, rinkai tiekia plataus asortimento kokybiškus pašarus, papildus, premiksus, jaukus, ėdalus naminiams gyvūnams ir kraiką katėms, teikia mobiliosios pašarų gamybos ir racionų skaičiavimo paslaugas. Grupės įmonės aktyviai veikia vietinėje rinkoje (Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje), savo produkciją eksportuoja į kitas rinkas. 

 

VIZIJA IR MISIJA

M

es siekiame būti profesionalių žemės ūkio sprendimų lyderė Lietuvoje, aktyviai veikianti aplinkinėse šalyse, geriausia partnerė klientams ir darbuotojams. 

VERTYBĖS

M

ūsų įmonėje ypatingas dėmesys skiriamas Atsakomybei. Savo veiklą vykdome ir sprendimus priimame, jausdami atsakomybę visuomenei ir jos grupėms:...

Plačiau

NARYSTĖ

UAB „LITAGRA“ yra šių organizacijų narė:

-  Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacija

-  Lietuvos prekybos ir amatų rūmai

PRIVALUMAI

-  Daugiau kaip 30 metų patirtis žemės ūkio sektoriuje.

LITAGRA

Litagros grupė - tai uždaroji akcinė bendrovė "LITAGRA" ir jai priklausančios įmonės UAB "Joniškio grūdai", žemės ūkio bendrovės ir keletas kitų įmonių. Grupė kasmet didina veiklos efektyvumą ir plečia paslaugų asortimentą. Grupės įmonės produkciją eksportuoja į ES ir NVS šalis.

Kontaktai

Savanorių pr. 173, LT-03150 Vilnius, Lietuva
Tel. + 370 5 236 1600, 
El. p.: office@litagra.lt

© Copyright 2022 UAB Litagra. Visos teisės saugomos