Gamintojas
G

amintojas - UAB ,,Joniškio grūdai“ - didžiausia LITAGROS grupės gamybinė įmonė, turinti šešių dešimtmečių patirtį pašarų gamybos srityje. Šiandien UAB "Joniškio grūdai" - viena iš konkurencingiausių Baltijos šalyse pašarų gamintojų, tiekiančių rinkai plataus asortimento kokybiškus pašarus, papildus, premiksus, jaukus ir ėdalus naminiams gyvūnams.

www.joniskiogrudai.lt

www.buoncu.lt

 

PAGRINDINĖ VEIKLA

 

UAB ,,Joniškio grūdai“ yra moderni žemės ūkio produkcijos perdirbimo įmonė, kuri stabiliai dirba ir prisitaiko prie rinkos sąlygų, nes nuolatos investuoja į gamybos technologijas, gerina produkcijos kokybę, plečia produktų ir teikiamų paslaugų asortimentą. Įmonės pašarų produktai gaminami 4-iomis gamybinėmis linijomis, kurių pajėgumai yra 120 000 tonų įvairių pašarų, baltyminių, vitamininių ir mineralinių papildų, premiksų, jaukų ir ėdalų naminiams gyvūnams.

UAB ,,Joniškio grūdai“ sertifikuota Vokietijos TÜV Thüringen e.V. sistemų ir personalo sertifikavimo įstaigos sertifikatu, patvirtinančiu vadybos sistemos atitiktį ISO 22000:2005 (LST EN ISO 22000:2005). Sertifikavimo sritys: visaverčių / kombinuotųjų pašarų, papildų bei premiksų žemės ūkio gyvūnams gamyba. Visaverčių ėdalų šunims ir katėms bei jaukų žuvims gamyba. Žaliavų pardavimas.

Įmonė sėkmingai parduoda savo produktus ES ir NVS šalyse bei Norvegijoje.

PRODUKTAI

 

UAB "Joniškio grūdai" gamina aukščiausios kokybės kombinuotuosius pašarus, papildus, premiksus, ėdalus naminiams gyvūnams, biokraiką ir jaukus žvejybai. Tinkamai subalansuotus produktus kuria technologai, atsižvelgiant į ekspertų, mokslininkų ir šėrimo specialistų rekomendacijas. Produktų ir žaliavų laboratoriniai tyrimai atliekami įmonėje moderniu NIRS DS2500 kokybės analizatoriumi bei akredituotose šalies ir užsienio laboratorijose Produktų kokybę užtikrina rizikos veiksnių analizės ir svarbių valdymo taškų (RVASVT) kontrolės sistema.

 

UAB "Joniškio grūdų" pašarai yra tikslingai naudojami LITAGROS gyvulininkystės ūkiuose, o gauti rezultatai padeda įmonės specialistams įvertinti pašarų ir papildų savybes, todėl ūkiai, kurie naudoja UAB ,,Joniškio grūdų“ produktus, pasiekia aukštų veiklos rezultatų.

Pastaraisiais metais buvo daug investuota į ėdalų ir jaukų gamybos cechą, sukurti ir užpatentuoti nauji prekiniai ženklai, pradėti gaminti ir tiekti rinkai Premium kategorijos produktai.

 

UAB "Joniškio grūdai" taip pat rinkai tiekia žaliavas pašarų gamybai, pieno pakaitalus, laižalus. 

 

Dabartinė UAB ,,Joniškio grūdų“ pašarų ir kitų produktų kokybė bei asortimentas yra ilgalaikės gamybinės praktikos, mokslo ir technologijų pažangos, o taip pat ir darbščių, talentingų specialistų darbo vaisius.

 

Prekių ženklai:                                                                                                                                      

 

 

 
 
 

 

 

 

 

PASLAUGOS

UAB ,,Joniškio grūdai“ teikia mobiliosios pašarų gamybos ir racionų skaičiavimo paslaugas, konsultuoja ūkio valdymo klausimais, padeda operatyviai spręsti įvairias gyvulininkystės ūkiuose kylančias problemas. Įmonė skatina modernaus žemės ūkio pažangą, kartu su verslo partneriais iš gerai pasaulyje žinomų kompanijų organizuoja seminarus įmonės specialistams ir klientams, daug investuoja į vadybos ir gamybos proceso tobulinimą.

 

UAB ,,Joniškio grūdai“ yra šiuolaikinio gyvulininkystės, paukštininkystės ir žuvininkystės ūkio partneris, kuris padeda kompleksiškai spręsti žemės ūkio problemas.

DARBUOTOJAI

80 proc. įmonėje  dirbančių vadovų ir specialistų yra aukštąjį išsilavinimą turintys savo srities specialistai, kurių darbo stažas įmonėje - daugiau nei 7 m. Jie nuolat tobulėja, kelia savo kvalifikaciją, semiasi patirties iš Lietuvos ir užsienio gerosios praktikos pavyzdžių bei įgytas žinias taiko praktikoje, taip užtikrindami sėkmingą verslo vystymąsi.

 

Efektyvų ir pažangų pašarų produktų receptūrų kūrimą bei sėkmingą pardavimą užtikrina įmonėje dirbantys veterinarijos gydytojai ir gyvulininkystės technologų kvalifikaciją turintys darbuotojai, kurių įmonėje turime daugiau nei 15 – nuo jaunų ir augančių iki patyrusių, savo darbą išmanančių specialistų, kurie ne tik nuolat tobulėja, bet ir dalinasi savo patirtimi bei žiniomis su kolegomis, taip skatindami bendrą organizacijos augimą.

 

Visą gamybos palaikymą, techninę priežiūrą bei efektyvų administravimo funkcijų vykdymą užtikrina taip pat savo srities profesionalai, įgiję išsilavinimą aukštosiose ar aukštesniosiose mokyklose inžinerijos, mechanikos, technologijos, ekonomikos ar vadybos  srityse.

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

UAB „Joniškio grūdai“ – socialiai atsakinga įmonė, daug dėmesio skirianti beglobių gyvūnų prieglaudoms, remianti juos ne tik kokybišku ėdalu, bet ir organizuojanti įvairius socialinius projektus, skatinančius žmones tapti atsakingesniais gyvūnų atžvilgiu. Vykdomi projektai yra unikalūs savo turiniu, tad susilaukia daug visuomenės dėmesio ir įsitraukimo.

LITAGRA

Litagros grupė - tai uždaroji akcinė bendrovė "LITAGRA" ir jai priklausančios įmonės UAB "Joniškio grūdai", žemės ūkio bendrovės ir keletas kitų įmonių. Grupė kasmet didina veiklos efektyvumą ir plečia paslaugų asortimentą. Grupės įmonės produkciją eksportuoja į ES ir NVS šalis.

Kontaktai

Savanorių pr. 173, LT-03150 Vilnius, Lietuva
Tel. + 370 5 236 1600, 
faks. + 370 5 236 1601
El. p.: office@litagra.lt

© Copyright 2020 UAB Litagra. Visos teisės saugomos